Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

STARS Třinec
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

STARS Třinec

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
Sauna
Adresa: 
Tyršova 275, Třinec, 739 61
GPS: 
49.670340, 18.668016
Telefon: 
558 958 600
Typ objektu
  • Jiné
Příslušenství
  • Parkování
  • Restaurace
Dopravní dostupnost autem

Zařízení se nachází téměř v centru města, poblíž zimního stadionu. Příjezd je možný jak z ul. Frýdecká  (Lesní - Tyršova), tak Lidická. Parkoviště se nachází na ul. Tyršova  před vstupem do objektu.

MHD zastávka
1) Třinec, obecní domy 2) Třinec, Lyžbice,Terasa, Styl
Vzdálenost MHD zastávky
1) 600 m 2) 430 m
Název vlakové zastávky
Třinec centrum
Vzdálenost vlakové zastávky
1,2 km
Pěšky vzdálenost od centra
Cca 900 m.
Charakteristika

STARS je sportovně-rekreační areál v Třinci. V areálu se nachází sportovní hala, krytý bazén a sauna. Sportovní komplex byl kompletně zrekonstruovaný v roce 2014. Moderní víceúčelová hala pro 500 diváků je vhodná pro všechny halové sporty. Halu je možné si pronajmout k uspořádání vlastního sportovního turnaje či kulturní akce. Krytý bazén nabízí kromě plavecké části také relaxační část s masážními tryskami a podvodními lehátky, atrakce pro děti jako chrliče vody nebo tobogán. Saunová část zahrnuje klasickou finskou saunu a parní lázeň.  Venkovní ochlazovací bazének je doplněn o chrlič ledu. Součástí sportovního komplexu je restaurace. Ke sportovnímu areálu náleží dále venkovní sportoviště jako letní koupaliště, tenisové kurty, minigolf, lanové centrum, inline dráha, skate park, bike arena (dráha BMX), městský atletický stadion nebo fotbalové hřiště. Tyto venkovní areály však nebyly předmětem monitoringu. Sportovně-rekreační areál STARS je propojen s třineckým lesoparkem,ve kterém návštěvníci najdou speciálně upravené běžecké a inline trasy a přírodní dětská hřiště. V zimě je zde udržována běžecká stopa.

Otevírací doba

Denně od 6:00 hod. (sauna od 10:00 hod.) do 21:00 hod. Aktuální rozvrh sportovišť je uveden na webových stránkách zařízení http://www.starstrinec.cz/.

Vstupné

Snížené vstupné pro: Bazén a sauna: děti a mládež do 15 let, studenti do 26 let, důchodci a držitelé průkazu ZTP
Bezplatný vstup (bazén a sauna): děti do 3 let, držitelé průkazu ZTP/P s doprovodem

Zajímavosti

Lesopark Třinec, Muzeum Třineckých železáren a města Třince