Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Zámek Bartošovice
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Zámek Bartošovice

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

Parkoviště tvoří příjezdová cesta v bezprostřední návaznosti na vstup do objektu. Parkoviště i přístupové chodníky jsou štěrkové.

B. VENKOVNÍ PROSTORY

Venkovní prostory tvoří zámecký park se štěrkovými, kamenitými stezkami. Povrch je pevný a nekluzký. Před vstupem do parku jsou informační tabule.

C. VNITŘNÍ PROSTORY

V 1. patře se nachází informační centrum Moravského Kravařska, ve druhém patře pak tématická expozice (Moravské Kravařsko, Osobnosti Moravského Kravařska, Zámek Bartošovice, Bitva u Slavkova). Přístup do 1. i 2. patra je výlučně po schodišti, není k dispozici zdvihací plošina či výtah.

D. SLUŽBY

V objektu se nalézá informační centrum celého regionu Moravské Kravařsko.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158