Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Hasičské muzeum města Ostravy
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Hasičské muzeum města Ostravy

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

Existuje více možností parkování, 2 vyhrazená parkovací místa s pohodlným přístupem k objektu. Po předchozí domluvě možnost parkování přímo u bezbariérového vstupu.

C. VNITŘNÍ PROSTORY

Bezbariérový vstup ze dvora k dispozici pro ohlášené návštěvníky. Komunikační cesty v dostatečné šířce s nekluzkýmm povrchem. K dispozici funkční výtah, nájezdová rampa pro překonání výškových rozdílů. Odpočinková sezení se nevyskytují. K dispozici je bezbariérové WC. Expozice nabízí možnost hmatového zkoumání i audiovizuální projekci.

D. SLUŽBY

Ochotný personál a dobrá komunikační dostupnost. Vstup s asistenčním psem zdarma. Speciální akce pro osoby se smyslovým postižením a děti, virtuální prohlídka na webu.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158