Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Výstavní síň Muzea Těšínska v Jablunkově
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Výstavní síň Muzea Těšínska v Jablunkově

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

Možnost parkování na Mariánském náměstí, 4 vyhrazená parkovací místa. Přístup k objektu po chodníku s malými výškovými rozdíly bez sklonu.

C. VNITŘNÍ PROSTORY

Jediný vstup do budovy je bariérový - 2 schody. Expozice je v 1. patře. Komunikační cesty dostatečných rozměrů, k dispozici skládací židle pro odpočinkové sezení. Není k dispozici bezbariérové WC.

D. SLUŽBY

Nejsou dostupné služby pro osoby s omezenou schopností pohybu (není možnost překonat točité schody). Možnost objednání přednášek a speciálních programů pro školy. Možnost zakoupení suvenýrů.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158