Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Archív vojenské historie Těšínského Slezska
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Archív vojenské historie Těšínského Slezska

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

Možnost parkování nedaleko objektu,vyhrazená parkovací místa nejsou k dispozici. Přístup k objektu po chodníku bez výškových rozdílů s větším podélným sklonem.

C. VNITŘNÍ PROSTORY

Jediný vstup do budovy je bariérový - 40 mm vysoký práh. Expozice s video prezentací je v 1. patře. Komunikační cesty dostatečných rozměrů, k dispozici skládací židle pro odpočinkové sezení. Není k dispozici bezbariérové WC.

D. SLUŽBY

Nejsou dostupné služby pro osoby s omezenou schopností pohybu. Možnost vstupu s asistenčním psem. Možnost sjednání asistence při "vynesení" k expozici. Příprava individuálního programu dle přání klienta.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158