Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Rozhledna na Kozubové a kaple sv. Anny
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Rozhledna na Kozubové a kaple sv. Anny

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

Možnost parkování u chaty Kozubová (pouze s povolením) nebo v blízkosti turistických tras, vyhrazená parkovací místa nejsou k dispozici. Přístupnost k objektu po lesních cestičkách s terénními nerovnostmi. Místy značný podélný sklon, bránící sjízdnosti.

C. VNITŘNÍ PROSTORY

Jediný vstup do budovy je bariérový - před vstupem je 5 schodů. Kaple je přístupná pouze ve dnech, kdy se konají mše. Na komunikační trase se vyskytuje množství schodů a různých povrchů, bez odpočínkového sezení. K dispozici jen běžné WC na chatě Kozubová.

D. SLUŽBY

Nejsou dostupné služby pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace. Občerstvení v chatě Kozubová. Možnost vstupu s asistenčním psem. V kapli sv. Anny se pravidelně konají mše svaté.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158