Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Památník životické tragedie v Havířově-Životicích
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Památník životické tragedie v Havířově-Životicích

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

Místa k parkování nachází v bezprostřední blízkosti objektu. Povrch parkovací plochy je rovný a dobře udržovaný. Chodník je součástí parkoviště. Plocha před objektem i chodník jsou osvětleny veřejným osvětlením.

B. VENKOVNÍ PROSTORY
C. VNITŘNÍ PROSTORY

Vstup do 1.patra budovy je nad schodištěm, které lze překonat s pomocí nastavitelných lyžin. Expozice se nachází v přízemí a v prvním patře. Přízemí není přístupné pro osoby na vozíku. K dispozici pouze WC pro personál s nedostatečnou šířkou dveří (60 cm).

D. SLUŽBY

Personál má zkušenosti s návštěvou osob s omezenou schopností pohybu a orientace. Speciální služby pro tyto návštěvníky nejsou dostupné. V objektu není žádné občerstvení. Možnost zakoupení suvenýrů.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158