Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Žerotínský zámek v Novém Jičíně
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Žerotínský zámek v Novém Jičíně

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU
K dispozici množství parkovacích možností v bezprostředním i širším okolí s celkovou kapacitou cca 300 míst. Vozy přepravující osoby ZTP mohou parkovat na vyhrazených parkovacích místech v blízkém okolí, příp. s povolením přímo u zámku. Z parkovacích míst vedou k zámku dlážděné chodníky s občasnými defekty, které nebrání pohybu.
C. VNITŘNÍ PROSTORY
Expozice je situována v 1. podlaží, které je přístupné pouze schodištěm - opatřeno madly a kontrastním značením. Odpočinková sezení ani bezbariérové WC nejsou k dispozici (jen běžné WC).
D. SLUŽBY
Nejsou dostupné služby pro osoby s omezenou schopností pohybu. Možnost vstupu s asistenčním psem.

Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158