Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Dřevěná kaple sv. Huberta
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Dřevěná kaple sv. Huberta

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU
Parkoviště u bývalého hotelu Hubertus. K dispozici nejsou vyhrazená parkovací místa. Možnost dojet autem 10 m před hlavní vstup. Přístup k objektu po chodníku z různých povrchů, bez sklonu.
C. VNITŘNÍ PROSTORY
Vstup do objektu stejný pro všechny. Kaple je dočasně uzamčená. Pro osoby s omezenou schopnosti pohybu není expozice přístupná, bez odpočínkového sezení. Bezbariérové WC není k dispozici.
D. SLUŽBY
Nejsou dostupné služby pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace. Bez možnosti vstupu s asistenčním psem. Tištěné informace a obchod se suvenýry není k dispozici.

Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158