Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Kaple V Lipkách
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Kaple V Lipkách

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU
Nejbližší parkoviště vzdálené cca 200 m. K dispozici nejsou vyhrazená parkovací místa. Bez možnosti zastavení před vstupem do objektu. Přístup k objektu po chodníku z kočičích hlav, s drobnými výškovými rozdíly.
B. VENKOVNÍ PROSTORY
Shodné vstupy do venkovních prostor. Trasa s drobnými nerovnostmi, nebrání sjízdnosti. K dispozici není venkovní hygienické zařízení. Podél trasy jsou odpočinková sezení.
C. VNITŘNÍ PROSTORY
Vstup do objektu stejný pro všechny. Pro osoby s omezenou schopnosti pohybu není objekt bez asistence přístupný - nutno zdolat 3 schody. Bezbariérové WC není k dispozici.
D. SLUŽBY
Nejsou dostupné služby pro osoby s omezenou schopností pohybu. Možnost vstupu s asistenčním psem. V informačním centru jsou k dispozici letáky.

Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158