Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Chrám svatého Jana Křtitele v Sudicích
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Chrám svatého Jana Křtitele v Sudicích

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

Možnost parkování v těsné blízkosti areálu a v pracovních dnech přímo v areálu. Vyhrazená parkovací místa nejsou k dispozici. Přístup k areálu po dlážděném chodníku a schodišti s nájezdovou rampou s výrazným sklonem.

B. VENKOVNÍ PROSTORY

Různé možnosti vstupu do venkovních prostor - shodné pro všechny návštěvníky. Pro osoby na vozíku nebo kočárky je nejlepším řešením využití zadního vjezdu do areálu. Terén v rovině, celkově v dobrém stavu s občasnými propadlinami. Výrazný defekt u vstupní branky, který nelze minout. Odpočinková sezení ani venkovní hygienické zařízení nejsou k dispozici.

C. VNITŘNÍ PROSTORY

Jediný vstup do objektu bočním vchodem se schodištěm - je bariérový. Kostel otevřen pouze během bohoslužeb. V interiéru je prostorná loď kostela bez překážek. WC není k dispozici.

D. SLUŽBY

Služby pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace nejsou dostupné. Do venkovního areálu možnost vstupu s asistenčním psem. Prodej turistických známek na obecním úřadě.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158