Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Kostel sv. Josefa při kapucínském klášteře ve Fulneku
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Kostel sv. Josefa při kapucínském klášteře ve Fulneku

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU
Parkoviště u kostela. K dispozici 1 vyhrazené parkovací místo. Možnost parkování před hlavním vstupem. Přístup k objektu po chodníku z různých povrchů s větším příčným a podélným sklonem.
B. VENKOVNÍ PROSTORY
Nepřístupné veřejnosti. Exteriér - prostory za branou - není přístupný veřejnosti (v době konání koncertů slouží jako parkoviště).
C. VNITŘNÍ PROSTORY
Bezbariérový vstup vedle hlavního vstupu. Pro osoby s omezenou schopnosti pohybu přístupné všechny expozice. K dispozici odpočinková sezení a bezbariérové WC.
D. SLUŽBY
Personál se zkušenostmi v oblasti komunikace s osobami s omezenou schopností pohybu a orientace. Možnost vstupu s asistenčním psem. Výklad přizpůsobený osobám s postižením smyslových orgánů nutno objednat předem, speciální program podle domluvy. Aktuální program na webu. K dispozici letáky.

Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158