Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Výstavní síň v Karviné
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Výstavní síň v Karviné

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

Možnost parkování u objektu, vyhrazená parkovací místa nejsou k dispozici. Přístup k objektu po chodníku bez výškových rozdílů a bez sklonu.

B. VENKOVNÍ PROSTORY
C. VNITŘNÍ PROSTORY

Jediný vstup do budovy je bezbariérový. Expozice přístupné pro osoby na vozíku - mobilní rampa. Komunikační cesty dostatečných rozměrů, k dispozici skládací židle pro odpočinkové sezení. Není k dispozici bezbariérové WC. 

D. SLUŽBY

Nejsou dostupné služby pro osoby s omezenou schopností pohybu. Možnost vstupu s asistenčním psem. Nejbližší občerstvení na Masarykově náměstí.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158