Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Bazilika minor Navštívení Panny Marie
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Bazilika minor Navštívení Panny Marie

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

Parkoviště nedaleko objektu bez vyhrazených parkovacích míst. Přístup k objektu po chdníku z asfaltu a dlaždic, v dobrém stavu.

B. VENKOVNÍ PROSTORY

Volný přístup do venkovních prostor, nezpoplatněn. Povrch trasy dovoluje bezproblémový pohyb na vozíku. K dispozici běžné WC.

C. VNITŘNÍ PROSTORY

Vedlejší vstup bezbariérový s nájezdovou rampou. Pro osoby s omezenou schopností pohybu je objekt 100% přístupný -přízemí kostela. K dispozici není bezbariérové WC.

D. SLUŽBY

Personál není proškolen v oblasti komunikace s osobami se specifickými potřebami. V areálu není stravovací zařízení. Možný vstup s asistenčním psem. K dispozici tištěné informace o objektu v Beskydském informačním centru.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158