Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Římskokatolický kostel svatého Václava
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Římskokatolický kostel svatého Václava

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU
Parkoviště v areálu nebo vedle objektu bez vyhrazených parkovacích míst. Přístup k objektu po asfaltové cestě a chodníku, v dobrém stavu.
B. VENKOVNÍ PROSTORY
Volný přístup do venkovních prostor, nezpoplatněn. Povrch trasy dovoluje bezproblémový pohyb na vozíku. Není k dispozici venkovní WC.
C. VNITŘNÍ PROSTORY
Shodný vstup pro všechny - bezbariérový. Pro osoby s omezenou schopností pohybu je objekt 100% přístupný - přízemí kostela. K dispozici není bezbariérové WC.
D. SLUŽBY
Personál není k dispozici. Objekt nenabízí občerstvení. Možný vstupu s asistenčním psem. K dispozici tištěné informace o objektu na obecním úřadě Václavovice.

Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158