Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Římskokatolický kostel Prozřetelností Boží
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Římskokatolický kostel Prozřetelností Boží

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU
Parkoviště přímo u objektu bez vyhrazených parkovacích míst. Přístup k objektu po volné ploše parkoviště, v dobrém stavu.
B. VENKOVNÍ PROSTORY
Volný přístup do venkovních prostor, nezpoplatněn. Povrch trasy dovoluje bezproblémový pohyb na vozíku. Není k dispozici venkovní WC.
C. VNITŘNÍ PROSTORY
Hlavní a vedlejší bezbariérový vstup. Pro osoby s omezenou schopností pohybu je objekt 30% přístupný - pouze od vedlejšího vstupu k oltáři. Expozicí provází průvodce. K dispozici bezbariérové WC na faře, bez přebalovacího pultu.
D. SLUŽBY
Personál bez zkušeností v oblasti komunikace s osobami se specifickými potřebami. Restaurace asi 500 m od objektu - bariérový přístup. Po projednání možný vstupu s asistenčním psem. K dispozici tištěné informace o objektu v místní knihovně.

Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158