Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Rodný dům Sigmunda Freuda
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Rodný dům Sigmunda Freuda

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU
Veřejné parkování poblíž objektu nebo na náměstí včetně vyhrazených parkovacích míst. Přístup z náměstí okrajem dlážděné vozovky v dobrém stavu s mírnými nerovnostmi a mírným sklonem.
B. VENKOVNÍ PROSTORY
C. VNITŘNÍ PROSTORY
Pro všechny návštěvníky shodný vstup. Pro osoby na vozíku nutná asistence při otevření dveří, přístupné pouze přízemí s doplňkovou expozicí v audiosále - dostatečný manipulační prostor. Všem návštěvníkům je k dispozici audio průvodce, velkoplošná obrazovka s prezentací a počítač. Hygienické zařízení chybí.
D. SLUŽBY
Personál není proškolen v oblasti komunikace s osobami se specifickými potřebami. Možnost vstupu s asistenčním psem. V pokladně jsou k dispozici tištěné informace s mapkou atraktivit v okolí a prodej suvenýrů.

Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158