Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Dřevěný kostel sv. Michaela Archanděla
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Dřevěný kostel sv. Michaela Archanděla

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU
Parkoviště u Obecního úřadu bez vyhrazených parkovacích míst. Přístup k objektu po chodníku z několika materiálů s drobnými nerovnostmi.
B. VENKOVNÍ PROSTORY
Volný přístup do venkovních prostor boční bránou, nezpoplatněn. Povrch trasy nebrání sjízdnosti na vozíku. K dispozici venkovní WC (mobilní kabina).
D. SLUŽBY
Objekt není obsluhován personálem. Restaurace 300 m od parkoviště - nemá bezbariérový přístup. Není možný vstupu s asistenčním psem. K dispozici tištěné informace o objektuna obecním úřadě Řepiště.

Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158