Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Ranč Solný potok
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Ranč Solný potok

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

Možnost parkování v těsné blízkosti areálu. Vyhrazená parkovací místa nejsou k dispozici. Přístup k areálu přímo z parkoviště.

B. VENKOVNÍ PROSTORY

Pro všechny shodný vstup do areálu - bezbariérový. Venkovní zatravněný prostor s přirozenými nerovnostmi bez vyznačených tras či chodníků, bez výrazného sklonu. Odpočinková sezení ani WC nejsou k dispozici.

C. VNITŘNÍ PROSTORY

Stáje a vnitřní prostory pro chov zvířat: z bezpečnostních a hygienických důvodů není návštěvníkům povolen vstup do stájí a chlévů.

D. SLUŽBY

Personál není proškolen v oblasti komunikace s osobami s omezenou schopností pohybu a orientace. Služby pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace nejsou dostupné. Informace v elektronické formě. Možný vstup s asistenčními psy. Speciální programy pro děti.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158