Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Muzeum Oderska
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Muzeum Oderska

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

Parkoviště v blízkosti muzea. K dispozici 1 vyhrazené parkovací místo. S možnosti parkování před vstupem, nutné povolení MěÚ. Přístup k objektu po chodnících z různých povrchů s větším podélným sklonem.

B. VENKOVNÍ PROSTORY
C. VNITŘNÍ PROSTORY

Shodný vstup do objektu pro všechny návštěvníky. Pro osoby s omezenou schopnosti pohybu nejsou přístupné žádné expozice (1. a 2. patro), s nestabilním odpočinkovým sezením. Bezbariérové WC není k dispozici.

D. SLUŽBY

Výklad přizpůsobený osobám s postižením smyslových orgánů nutno objednat předem. Nejsou dostupné služby pro osoby s omezenou schopností pohybu. Možnost sjednání asistenční služby při domluvě předem. Možnost vstupu s asistenčním psem. Jsou k dispozici letáky. Speciální programy pro školy podle domluvy.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158