Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Rodný dům J.G.Mendela
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Rodný dům J.G.Mendela

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

Parkoviště v blízkosti objektu. K dispozici 1 vyhrazené parkovací místo. S možnosti parkování u brány do dvora. Přístup k objektu po chodníku bez defektů s nepatrným sklonem.

B. VENKOVNÍ PROSTORY

Shodný vstup do venkovních prostor. Trasy s výškovými rozdíly. Není k dispozici venkovní hygienické zařízení.

C. VNITŘNÍ PROSTORY

Shodný vstup do objektu pro všechny návštěvníky. Pro osoby s omezenou schopnosti pohybu přístupné pouze přízemí. Bez odpočinkových sezení. Bezbariérové WC k dispozici.

D. SLUŽBY

Nejsou dostupné služby pro osoby s omezenou schopností pohybu. Možnost sjednání asistenční služby při domluvě předem s obecním úřadem. Možnost vstupu s asistenčním psem. Obchod se suvenýry v pokladně. Speciální a alternaticní programy podle domluvy.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158