Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Rozhledna Bílov
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Rozhledna Bílov

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

Parkoviště podél příjezdové cesty v blízkosti objektu bez vyhrazených parkovacích míst. Přístup k objektu po volné ploše parkoviště a chodníku.

B. VENKOVNÍ PROSTORY

Shodný přístup do venkovních prostor omezen schodem. Pokladna se samostatným vstupem. Schodiště na vyhlídkovou plošinu. K dispozici běžné WC.

C. VNITŘNÍ PROSTORY
D. SLUŽBY

Personál sčástečnými zkušenostmi v oblasti komunikace s osobami se specifickými potřebami. Drobné občerstvení možné zakoupit v pokladně. Možný vstup s asistenčním psem. Suvenýry možno zakoupit v pokladně.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158