Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Divadlo Čtyřlístek ve Frýdku - Místku
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Divadlo Čtyřlístek ve Frýdku - Místku

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

Parkoviště přímo u objektu bez vyhrazených parkovacích míst. Přístup k objektu po volné ploše parkoviště, v dobrém stavu nebo po přístupovém chodníku ze zámecké dlažby.

C. VNITŘNÍ PROSTORY

Hlavní a vedlejší (bezbariérový) vstup. Pro osoby s omezenou schopností pohybu je objekt 100% přístupný - hlediště divadla. K dispozici bezbariérové WC, bez přebalovacího pultu.

D. SLUŽBY

Personál se zkušenostmi v oblasti komunikace s osobami se specifickými potřebami. Objekt neprovozuje žádné občerstvení. Není možný vstup s asistenčním psem. Příležitostná představení pro děti.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158