Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Dřevěný kostel Všech svatých
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Dřevěný kostel Všech svatých

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

Parkoviště přímo u objektu bez vyhrazených parkovacích míst. Přístup k objektu po volné ploše parkoviště, v dobrém stavu.

B. VENKOVNÍ PROSTORY

Volný přístup do venkovních prostor, nezpoplatněn. Povrch trasy nedovoluje bezproblémový pohyb na vozíku. Není k dispozici venkovní WC.

C. VNITŘNÍ PROSTORY

Shodný vstup pro všechny - bariérový. Pro osoby s omezenou schopností pohybu je objekt 100% přístupný - po překonání schodů. Dostatečně velký manipulační prostor. K dispozici není žádné WC. Výklad poskytuje průvodce.

D. SLUŽBY

Personál bez zkušeností v oblasti komunikace s osobami se specifickými potřebami. Restaurace s celoročním provozem 30 m od objektu - bezbariérový přístup. Není možný vstup s asistenčním psem. K dispozici tištěné informace o objektu v restauraci Lašská jizba.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158