Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Kostel Sv. Antonína Paduánského na Prašivé
Osoby se zdravotním postižením

Kostel Sv. Antonína Paduánského na Prašivé

Osoby se zdrav. postižením
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

Parkoviště nedaleko objektu u chaty, bez vyhrazených parkovacích míst. Přístup k objektu po volné ploše louky, doporučená asistence.

B. VENKOVNÍ PROSTORY

Volný přístup do venkovních prostor, nezpoplatněn. Povrch trasy dovoluje pohyb na vozíku, nejlépe s asistencí. Není k dispozici venkovní WC.

C. VNITŘNÍ PROSTORY

Přístupné pouze v době konání bohoslužeb nebo kulturních akcí.

D. SLUŽBY

Objekt není obsluhován personálem. Restaurace s celoročním provozem na chatě Prašivá - bariérový přístup. Není možný vstupu s asistenčním psem. Obchod se suvenýry na chatě. Před chatou atrakce pro děti.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158