Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Muzeum Beskyd Frýdek - Místek
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Muzeum Beskyd Frýdek - Místek

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

Parkoviště v blízkosti objektu se dvěma vyhrazenými parkovacími místy. Přístup k objektu po volné ploše náměstí, v dobrém stavu.

B. VENKOVNÍ PROSTORY

Volný přístup do venkovních prostor parku, nezpoplatněn. Povrch trasy místy nedovoluje bezproblémový pohyb na vozíku - nutná asistence. Není k dispozici venkovní WC.

C. VNITŘNÍ PROSTORY

Shodný vstup pro všechny - bezbariérový. Pro osoby s omezenou schopností pohybu je objekt 50% přístupný - expozice v přízemí, 1. podlaží nedostupné. Pohodlný manipulační prostor v místosti s expozicí. K dispozici bezbariérové WC. Orientační směrovky i informační prvky u exponátů.

D. SLUŽBY

Personál se zkušenostmi v oblasti komunikace s osobami se specifickými potřebami. Restaurace s celoročním provozem v blízkosti objektu. Po domluvě možný vstupu s asistenčním psem. K dispozici tištěné informace o objektu. Možnost poskytnutí výkladu v angličtině a němčině.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158