Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Radniční věž ve Frenštátě pod Radhoštěm
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Radniční věž ve Frenštátě pod Radhoštěm

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

Možnost parkování v blízkosti objektu, včetně vyhrazených parkovacích míst. Přístupnost k objektu po dlážděném povrchu s minimálními nerovnostmi a příčným sklonem.

B. VENKOVNÍ PROSTORY
C. VNITŘNÍ PROSTORY

Bezbariérový vstup pouze na omezenou prohlídkovou trasu, plná prohlídková trasa je bariérová - 144 schodů. Celková přístupnost prohlídkové trasy pro osoby na vozíku je 10% , expozice bez alternativních prvků pro osoby se smyslovým postižením. Výstup na věž poměrně náročný, bez odpočínkového sezení. Bezbariérové WC k dispozici v prostorách radnice (mimo prohlídkový okruh).

D. SLUŽBY

Personál není proškolen v oblasti komunikace s osobami se specifickými potřebami. Nejsou dostupné služby pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace. K dispozici tištěné materiály a základní informace v elektronické formě. Bez možnosti občerstvení. Možnost vstupu s asistenčním psem, bez poplatku.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158