Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Vodní mlýn Bartošovice
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Vodní mlýn Bartošovice

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

Parkoviště přímo u objektu bez vyhrazených parkovacích míst. Přístup k objektu po volné ploše parkoviště a nádvoří.

B. VENKOVNÍ PROSTORY

Volný přístup do venkovních prostor, nezpoplatněn. Povrch trasy nedovoluje bezproblémový pohyb na vozíku. Není k dispozici venkovní WC.

C. VNITŘNÍ PROSTORY

Shodný vstup pro všechny do mlýna i strojovny. Pro osoby s omezenou schopností pohybu je objekt 33% přístupný - expozice v přízemí. Pohodlný manipulační prostor v místosti s expozicí. K dispozici není bezbariérové WC. Prohlídka vždy s průvodcem.

D. SLUŽBY

Personál se zkušenostmi v oblasti komunikace s osobami se specifickými potřebami. Objekt neprovozuje žádné občerstvení. Možný vstup s asistenčním psem. Možnost shlédnutí běžně nepřístupných části mlýna.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158