Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Kaple sv. Rocha a sv. Šebestiána
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Kaple sv. Rocha a sv. Šebestiána

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

Parkoviště v blízkosti objektu s 1 vyhrazeným parkovacím místem. Přístup k objektu po chodníku od parkoviště nebo od centra, v dobrém stavu.

B. VENKOVNÍ PROSTORY

Volný přístup do venkovních prostor, nezpoplatněn. Povrch trasy dovoluje pohyb na vozíku. Místy značný sklon trasy. Není k dispozici venkovní WC.

C. VNITŘNÍ PROSTORY

Shodný vstup pro všechny - bezbariérový. Pro osoby s omezenou schopností pohybu je objekt 100% přístupný - expozice v přízem. Pohodlný manipulační prostor v místosti s expozicí. K dispozici není žádné WC.

D. SLUŽBY

Personál není proškolen v oblasti komunikace s osobami se specifickými potřebami. Objekt neprovozuje žádné občerstvení. Možný vstup s asistenčním psem.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158