Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Vápenné pece ve Vendryni
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Vápenné pece ve Vendryni

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

Možnost parkování podél příjezdové komunikace na udržované asfaltové ploše přímo u objektu. Přístup k objektu z plochy parkoviště v mírném sklonu.

B. VENKOVNÍ PROSTORY

Neomezený, volný přístup k objektu. Pohyb v okolí objektu po přirozeně nerovném terénu, s četnými výškovými rozdíly (schody k horní části objektu). Objekt je dobře viditelný i z příjezdové komunikace. K dispozici jsou odpočinková sezení a informační tabule. Hygienické zařízení není k dispozici.

D. SLUŽBY

Turistický cíl není obsluhován personálem. Informace o objektu na webu obce. Nejbližší možnost občerstvení v restauraci cca 1 km od objektu, není bezbariérová.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158