Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Rozhledna Hraniční vrch v Městě Albrechticích
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Rozhledna Hraniční vrch v Městě Albrechticích

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

Možnost parkování na vyhrazené travnaté ploše 1,3 km od objektu. Přístup k objektu po travnatém povrchu a lesní cestě posypané místy tlustou vrstou štěrku. Pro pohyb na vozíku nevhodné.

B. VENKOVNÍ PROSTORY

Přístup do venkovních prostor neomezen. Lesní terén s přirozenými nerovnostmi. Krytá i nekrytá odpočinková sezení u objektu. Hygienické zařízení není k dispozici. Informační tabule u paty rozhledny s informacemi ve vhodné výšce.

C. VNITŘNÍ PROSTORY

Vstup na rozhlednu (ocelová konstrukce) je bariérový - schody. K vyhlídce vede 149 schodů, schodiště i průchozí lávka opatřena zábradlím.

D. SLUŽBY

Objekt není obsluhován personálem. Nejsou dostupné služby pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace. K dispozici základní informace v elektronické formě.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158