Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Rozhledna Hanse Kudlicha v Úvalně
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Rozhledna Hanse Kudlicha v Úvalně

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

Možnost parkování v blízkosti objektu (cca 100 m). Vhrazená parkovací místa nejsou k dispozici. Přístupnost k objektu po asfaltové komunikaci a travnaté ploše návrší s přirozenými terénními nerovnostmi a větším sklonem.

B. VENKOVNÍ PROSTORY

Přístup do venkovních prostor neomezen. Travnatý prostor kolem rozhledny bez větších nerovností a výškových rozdílů. Odpočinková sezení ani hygienické zařízení nejsou k dispozici bezprostředně u objektu (možnost využítí obojího v nedaleké restauraci).

C. VNITŘNÍ PROSTORY

Vstup do objektu je bariérový - před vstupem je 15 schodů. K vyhlídce vedou 103 schody, schodiště opatřeno madlem. V prostorách schodiště je expozice, bez alternativních prvků pro osoby se smyslovým postižením. Bez odpočínkového sezení. Bezbariérové WC k dispozici v restauraci poblíž.

D. SLUŽBY

Personál není proškolen v oblasti komunikace s osobami se specifickými potřebami. Nejsou dostupné služby pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace. K dispozici tištěné materiály a základní informace v elektronické formě. Občerstvení v restauraci poblíž. Možnost vstupu s asistenčním psem, bez poplatku.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158