Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Arboretum Nový Dvůr
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Arboretum Nový Dvůr

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

V bezprostřední blízkosti objektu je asfaltové parkoviště včetně vyhrazených parkovacích míst, v dobrém stavu bez defetků, v rovině. Ke vstupu do areálu arboreta se vchází přímo z prostoru parkoviště. za parkoviště.

B. VENKOVNÍ PROSTORY

Vstup do areálu shodný pro všechny, bez překážek. Venkovní prostory mají dobře sjízdný terén, případné výškové rozdíly lze minout. K dispozici je dostatek odpočinkových sezení, orientační i informační tabule ve vhodné výšce. K dispozici veřejné toalety - bariérový přístup.

C. VNITŘNÍ PROSTORY

Shodný vstup pro všechny. Pro osoby s omezenou schopností pohybu je areál i expozice 100% přístupný. Dostatečný manipulační prostor v interiéru. K dispozici je výtah i bezbariérové WC.

D. SLUŽBY

Personál není proškolen ale má zkušenosti v oblasti komunikace s osobami se specifickými potřebami. Možnost občerstvení - přístupné i pro osoby na vozíku. K dispozici informace v tištěné i elektronické formě včetně virtuální prohlídky.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158