Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Zámecký park Velké Hoštice
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Zámecký park Velké Hoštice

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

Možnost parkování v bezprostřední blízkosti parku, včetně vyhrazeného parkovacího místa v dobrém stavu, v rovině. Přístup k objektu po dlážděném chodníku v dobrém stavu, s poměrně velkým sklonem - pro osobu na vozíku nutný doprovod.

B. VENKOVNÍ PROSTORY

Neomezený , bezbariérový přístup do parku. Pohyb na trase převážně po štěrkovém chodníku v dobrém stavu, bez defektů, místy výškové rozdíly - doporučena asistence osoby na vozíku. K dispozici jsou odpočinková sezení, orientační mapa a informační tabule k místní cyklotrase. Hygienické zařízení není k dispozici.

D. SLUŽBY

Turistický cíl není obsluhován personálem. Základní informace na webu obce. Možnost občerstvení v zámecké restauraci v areálu - bezbariérový přístup.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158