Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Rozhledna Strážnice
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Rozhledna Strážnice

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

Možnost parkování na provizorním parkovišti cca 1,5 km od objektu. Přístup k objektu po polní cestě posypané štěrkem a lesní cestě s přirozenými terénními nerovnostmi. Pro pohyb na vozíku problematický, doporučena asistence.

B. VENKOVNÍ PROSTORY

Přístup do venkovních prostor neomezen. Lesní terén s přirozenými nerovnostmi. Odpočinková sezení u rozhledny. Hygienické zařízení není k dispozici.

C. VNITŘNÍ PROSTORY

Vstup na rozhlednu (dřevěná konstrukce) je bariérový - schody. K vyhlídce vede 37 schodů, schodiště opatřeno zábradlím.

D. SLUŽBY

Objekt není obsluhován personálem. Nejsou dostupné služby pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace. K dispozici základní informace v elektronické formě.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158