Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Muzeum obce Albrechtičky
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Muzeum obce Albrechtičky

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

Parkoviště přímo u objektu nebo u Jednoty a obecního úřadu bez vyhrazených parkovacích míst. Přístup k objektu přímo z parkoviště nebo přes vozovku.

C. VNITŘNÍ PROSTORY

Shodný vstup pro všechny. Pro osoby s omezenou schopností pohybu je objekt 50% přístupný - pouze přízemí bez expozice. K dispozici běžné WC. Informační prvky u exponátů. Prohlídka možná s průvodcem.

D. SLUŽBY

Personál se základními znalostmi v oblasti komunikace s osobami se specifickými potřebami. Objekt neprovozuje žádné občerstvení. Možný vstup s asistenčním psem. K dispozici tištěné informace o objektu.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158