Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Muzeum ve Štramberku a Muzeum Zdeňka Buriana
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Muzeum ve Štramberku a Muzeum Zdeňka Buriana

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

Parkoviště na náměstí v blízkosti objektu. Vyhrazené parkovací místo v bezprostřední blízkosti objektu. Přístupový chodník ke vstupu po obtížném terénu z hlediska povrchu a sklonu s nutností obcházení předzahrádek.

B. VENKOVNÍ PROSTORY
C. VNITŘNÍ PROSTORY

Shodný vstup pro všechny - bezbariérový přístup pomocí schodišťové plošiny. K dispozici výtah. Pro osoby s omezenou schopností pohybu je objekt 100 % přístupný. Dostatečný manipulační prostor v místosti s expozicí. Umístění informačních prvků ve vyhovující výšce. K dispozici je bezbariérové WC.

D. SLUŽBY

Personál není proškolen v oblasti komunikace s osobami se specifickými potřebami. Vstup s asistenčním psem možný bez poplatku. K dispozici informace v tištěné a elektronické verzi, prodej suvenýrů.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158