Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Dřevěný kostel sv. Petra a Pavla v Hněvošicích
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Dřevěný kostel sv. Petra a Pavla v Hněvošicích

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

Parkoviště cca 250 m od objektu, bez vyhrazených parkovacích míst.. Přístup k objektu po asfaltové vozovce v dobrém stavu s proměnlivým podélným sklonem. Pro vozy přepravující osoby ZTP možno zastavit a parkovat přímo u objektu.

B. VENKOVNÍ PROSTORY

Pístup do areálu kostela se hřbitovem shodný pro všechny - bezbariérový. Dlážděný chodník v dobrém stavu umožňuje bezproblémový pohyb na vozíku. K dispozici nejsou venkovní odpočinková sezení ani WC.

C. VNITŘNÍ PROSTORY

Shodný vstup pro všechny - bezbariérový. Pro osoby na vozíku je objekt 100% přístupný. Dostatečný manipulační prostor v interiéru. K dispozici není žádné WC ani informační prvky.

D. SLUŽBY

Personál není proškolen v oblasti komunikace s osobami se specifickými potřebami. Vstup s asistenčním psem možný. Na blízké faře jsou dispozici tištěné informace o objektu. Informace v elektronické ani tištěné podobě neobsahují specifikaci o přístupnosti objektu.