Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Divadlo Antonína Dvořáka (Národní divadlo Moravskoslezské)
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Divadlo Antonína Dvořáka (Národní divadlo Moravskoslezské)

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

Parkoviště v blízkosti objektu včetně vyhrazených parkovacích míst, asfaltové, v dobrém stavu. Přístupový chodník dlážděný, v dobrém stavu, s mírným stoupáním v části úseku. Přístup od divadla k zastávce tramvaje problematický, s defekty a nutností překonávat kolejiště.

B. VENKOVNÍ PROSTORY
C. VNITŘNÍ PROSTORY

Shodný vstup pro všechny - bezbariérový. V interiéru k dispozici výtah, zachována dostatečná šířka komunikačních cest. Pro osoby s omezenou schopností pohybu je objekt 100 % přístupný. K dispozici jsou odpočinková sezení i bezbariérové WC.

D. SLUŽBY

Personál není proškolen v oblasti komunikace s osobami se specifickými potřebami. V provozu bufet. K dispozici informace v tištěné a elektronické formě včetně virtuální prohlídky, v českém a anglickém jazyce.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158