Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Technické muzeum TATRA
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Technické muzeum TATRA

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

Velkokapacitní parkoviště v blízkosti objektu s vyhrazenými parkovacími místy v dobrém stavu. Přístupový chodník k objektu po dlážděném chodníku v dobrém stavu, v rovině, bez nutnosti překračování vozovky.

B. VENKOVNÍ PROSTORY
C. VNITŘNÍ PROSTORY

Shodný vstup pro všechny - bezbariérový přístup pomocí nájezdové rampy. Pro osoby s omezenou schopností pohybu je objekt 100 % přístupný. Dostatečný manipulační prostor v místosti s expozicí. Umístění exponátů a informačních prvků ve vyhovující výšce. K dispozici je bezbariérové WC. Muzeum nabízí prohlídku pro nevidomé návštěníky!

D. SLUŽBY

Personál se zkušenostmi v oblasti komunikace s osobami se specifickými potřebami. Vstup s asistenčním psem možný bez poplatku. K dispozici informace v tištěné a elektronické verzi, prodej suvenýrů. Možnost zajistit odbornou průvodcovskou službu i asistenční služby. Možnost zapůjčení vozíku.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158