Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Eldorádo pravěkých ještěrů, pohádkových postav a zvířat
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Eldorádo pravěkých ještěrů, pohádkových postav a zvířat

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

Možnost parkování na parkovišti v sousedství, bez vyhrazených parkovacích míst. Přístup k objektu podél asfaltové komunikace v dobrém stavu, bez výtluků, v rovině.

B. VENKOVNÍ PROSTORY

Bezbariérový přístup. Pro pohyb v areálu na vozíku nutná asistence (překonání četných nerovností, schodů, zúžených míst aj.) Bez informací v psané formě - prohlídka doprovázena výhladem průvodce - majitele. K dispozici jsou odpočinková sezení. Hygienické zařízení není k dispozici.

D. SLUŽBY

Průvodce a majitel v jedné osobě není proškolen ale má zkušenosti s komunikací s osobami s omezenou schopností pohybu a orientace. Informace jen v elektronické podobě na turistických portálech nebo webech IC. V sousedství objektu možnost občerstvení a nákupu drobných suvenýrů.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158