Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Sluneční parkové hodiny v Píšti
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Sluneční parkové hodiny v Píšti

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

Možnost parkování v blízkosti objektu včetně vyhrazených parkovacích míst v dobrém stavu. Přístup k objektu částečně po chodníku a příjezdové komunikaci.

B. VENKOVNÍ PROSTORY

Pohyb v okolí objektu po povrchu v dobrém stavu, bez defektů a nerovností, bez sklonu. V dosahu jsou lavičky. Bezbariérové WC je příležitostně k dispozici u blízkého kostela.

D. SLUŽBY

Turistický cíl není obsluhován personálem. Tištěné informace k dispozici na IC a na obecním úřadě, další informace na webu obce. Bez možnosti občerstvení na místě.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158