Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Rozhledna Cvilín
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Rozhledna Cvilín

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

Možnost parkování cca 250 m od objektu, včetně vyhrazeného parkovacího místa. Přístup k objektu z větší části po travnatém povrchu se štěrkem bez výrazných nerovností. Pro pohyb na vozíku doporučena asistence.

B. VENKOVNÍ PROSTORY

Přístup do venkovních prostor neomezen. Travnatý prostor kolem rozhledny bez větších nerovností a výškových rozdílů. Odpočinková sezení ani hygienické zařízení nejsou k dispozici bezprostředně u objektu (možnost využítí obojího cca 250 m od objektu).

C. VNITŘNÍ PROSTORY

Vstup do objektu je bariérový - před vstupem je 25 schodů. K vyhlídce vede 96 dřevěných schodů, schodiště opatřeno madlem. V prostorách není expozice. Bez odpočínkového sezení. Bezbariérové WC k dispozici v hotelu u poutního kostela.

D. SLUŽBY

Personál není proškolen v oblasti komunikace s osobami se specifickými potřebami. Nejsou dostupné služby pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace. K dispozici tištěné materiály a základní informace v elektronické formě. Občerstvení v restauraci poblíž. Možnost vstupu s asistenčním psem, bez poplatku.