Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Poutní kostel Panny Marie Sedmibolestné na Cvilíně
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Poutní kostel Panny Marie Sedmibolestné na Cvilíně

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

Parkování v bezprostřední blízkosti kostela na asfaltovém povrchu, včetně vyhrazeného parkovacího místa. Přístup k objektu částečně po asfaltové komunikaci a dále po štěrkovém chodníku a travnaté a dlážděné ploše v okolí kostela. Proměnlivý sklon, větší stoupání u přechodu z vozovky na chodník.

B. VENKOVNÍ PROSTORY

Volný přístup do areálu kostela. Pro pohyb v areálu na vozíku je vhodná asistence - proměnlivý povrch i sklon v okolí kostela. Podél trasy nejsou odpočinková sezení. Běžné hygienické zařízení k dispozici v Poutním domě. Základní informace ve vitrýně u vstupu.

C. VNITŘNÍ PROSTORY

Shodný vstup pro všechny - bezbariérový. Pro osoby s omezenou schopností pohybu je objetk 100 % přístupný. Pro prohlídku kostela není třeba absolvovat výstup na kúr, věže kostela nejsou návštěvníkům přístupné. Dostatečný manipulační prostor v interiéru.

D. SLUŽBY

Duchovní správce kostela - eventuelní průvodce není proškolen ale má zkušenosti s komunikací s osobami s omezenou schopností pohybu a orientace. Informace jen v elektronické podobě. Občerstvení zajištěno jen u příležitosti poutí.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158