Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Židovský hřbitov v Osoblaze
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Židovský hřbitov v Osoblaze

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

Možnost parkování na náměstí podél asfaltové komunikace v dobrém stavu. Přístup k objektu po téže komunikaci, která přechází v asfaltový chodník s výtluky a travnatou pěšinu s proměnlivým sklonem. Vzhledem k obtížnému povrchu pro pohyb na vozíku je doporučena asistence doprovodu.

B. VENKOVNÍ PROSTORY

Přístup do areálu omezen brankou dostatečné šířky. Pohyb v areálu po náročném terénu pro vozíky i pro osoby s pohybovým omezením. Odpočinková sezeníí ani WC nejsou k dispozici. Orientační prvky podél přístupového chodníku k objektu a informační prvky u vstupu do areálu.

D. SLUŽBY

Turistický cíl není obsluhován personálem. K dispozici informace v elektronické podobě na různých turistických portálech včetně krátkého filmu.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158