Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Mořské akvárium
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Mořské akvárium

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

Parkoviště v přímo před objektem s vyhrazeným parkovacím místem, v dobrém stavu. Přístup k objektu po ploše parkoviště, v rovině, bez nutnosti překračování vozovky.

B. VENKOVNÍ PROSTORY
C. VNITŘNÍ PROSTORY

Shodný vstup pro všechny - jedinou bariérou jsou 2 schody. Pro osoby s omezenou schopností pohybu je za předpokladu překonání schodů objekt 100 % přístupný. Dostatečný manipulační prostor v místosti s expozicí. Umístění exponátů a informačních prvků v pohodlné výšce i pro osobu sedící/malého vzrůstu, poměrně slabé osvětlení interiéru. K dispozici není WC. Možnost průvodcovské služby.

D. SLUŽBY

Personál se zkušenostmi v oblasti komunikace s osobami se specifickými potřebami, ochotně pomůže s překonáním schodů u vstupu. Vstup s asistenčním psem možný bez poplatku. K dispozici informace v elektronické podobě.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158