Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Muzeum Keltičkova kovárna
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Muzeum Keltičkova kovárna

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

Jedno parkovací místo přímo u vstupu do objektu, v dobrém stavu. Možnost parkování nutno dojednat předem.

B. VENKOVNÍ PROSTORY
C. VNITŘNÍ PROSTORY

Shodný vstup pro všechny - jedinou bariérou je 50 mm práh. Pro osoby s omezenou schopností pohybu je objekt 100 % přístupný. Dostatečný manipulační prostor v místosti s expozicí. Umístění většiny exponátů a informačních prvků v pohodlné výšce i pro osobu sedící/malého vzrůstu, prohlídka doprovázena výkladem průvodce. Samostatné WC pro návštěvníky není k dispozici.

D. SLUŽBY

Personál se zkušenostmi v oblasti komunikace s osobami se specifickými potřebami, nabízí asistenci i výklad. Vstup s asistenčním psem možný bez poplatku. K dispozici informace v elektronické podobě.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158