Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Areál Miniuni
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Areál Miniuni

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

Různé možnosti parkování v okolí, asfaltové parkoviště vzdálené cca 80 m včetně vyhrazených parkovacích míst. Přístup k objektu po vedlejší asfaltové komunikaci v dobrém stavu, bez výtluků, v rovině.

B. VENKOVNÍ PROSTORY

Bezbariérový přístup. Pro pohyb v areálu na vozíku je vhodná asistence (překonání můstku, použití WC) Informační prvky ve vyhovující výšce, dobře čitelné písmo, ve 3 jazycích. K dispozici jsou odpočinková sezení i hygienické zařízení použitelné i osobami na vozíku.

C. VNITŘNÍ PROSTORY

Shodný vstup pro všechny - bezbariérový. Pro osoby s omezenou schopností pohybu je objetk 100 % přístupný. Dostatečný manipulační prostor v místosti s expozicí. Umístění exponátů a informačních prvků v pohodlné výšce i pro osobu sedící/malého vzrůstu. K dispozici není WC.

D. SLUŽBY

Personál není proškolen v komunikací s osobami s omezenou schopností pohybu a orientace. Informace jen v elektronické podobě včetně virtuální prohlídky. Bez možnosti občerstvení v areálu. Speciální akce pro děti, rodiče, seniory.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158