Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Pohádkový sklep strašidel
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Pohádkový sklep strašidel

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

Různé možnosti parkování v okolí objektu včetně vyhrazených parkovacích míst. Přístup k objektu po příjezdové komunikaci v dobrém stavu.

C. VNITŘNÍ PROSTORY

Shodný vstup pro všechny. Pro osoby s omezenou schopností pohybu je expozice umístěná ve sklepních prostorách nepřístupná. Expozice nenabízí audiovizuální prvky, prohlídka bez výkladu průvodce. K dispozici běžné WC. Bez odpočinkových sezení podél prohlídkové trasy.

D. SLUŽBY

Personoál není proškolen v oblasti komunikace s osobami se specifickými potřebami. K dispozici informace v elektronické podobě včetně virtuální prohlídky.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158