Cíle a trasy

Přeskočit na filtr Přeskočit na obsah

Moravskoslezský kraj

Můžete filtrovat seznam cílů, tras a tipů na výlet podle uvedených parametrů. Nezaškrtnutí žádné volby znamená zobrazení všech objektů.

Slezskoostravský hrad
Osoby se zdravotním postižením
Rodiny s dětmi
Senioři

Slezskoostravský hrad

Osoby se zdrav. postižením  |  Rodiny s dětmi  |  Senioři
A. PŘÍSTUP K OBJEKTU

V blízkosti objektu 2 parkoviště s celkovou kapacitou cca 60 míst, bez vyhrazených parkovacích míst. Přístup za parkoviště po asfaltové vozovce nebo chodníku v dobrém stavu, v rovině.

B. VENKOVNÍ PROSTORY

Vstup do areálu hradu stejný pro všechny, bez překážek. Venkovní prostory mají dobře sjízdný terén, případné výškové rozdíly jsou řešeny nájezdovými rampami. Pro pohyb na vozíku doporučena asistence. K dispozici jsou odpočinková sezení, informační tabule. WC není k dispozici.

C. VNITŘNÍ PROSTORY

Shodný vstup pro všechny. Pro osoby s omezenou schopností pohybu je objekt 100% přístupný, v některých případech nutná asistence. Dostatečný manipulační prostor v interiéru. K dispozici bezbariérové WC - použití osobami na vozíku však může být problematické.

D. SLUŽBY

Personál není proškolen ale má zkušenosti v oblasti komunikace s osobami se specifickými potřebami. Možnost venkovního občerstvení - přístupnost na vozíku problematická. K dispozici informace v tištěné i elektronické formě včetně virtuální prohlídky. Bohatý doprovodný program pro pro veřejnost, speciální programy pro děti, seniory.


Warning: file_get_contents(http://jedemetaky.cz/xml/ubytovani_stravovani.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 155

Notice: Undefined index: rss in /data_weby/weby_php/cile.jedemetaky.cz/application/modules/cile/controllers/WebController.php on line 158